פתרונות לסובלים מסוכרת

פתרונות לסובלים מסוכרת

מחלת הסוכרת נמצאת במגמת עליה כל הזמן בשנים האחרונות ואפילו כבר הוכרזה באו"ם כמגיפה עולמית. מחלת הסוכרת עלולה לגרום למגוון רחב משל בעיות כמו התקפי לב, אירועים מוחיים, טרומבוזה ועוד. עד כאן החדשות הרעות. החדשות הטובות הן שבשל העלייה בהיקף המחלה, התגייסו טובים וחכמים למצוא פתרונות ואביזרים נוחים לשימוש עבור חולי הסוכרת, כאלה שיעשו את החיים לקלים יותר. אז איזה אביזרים נמצאים בשוק שיכולים להקל על חולי סוכרת? מצאנו כמה.

בדיקת רמת הסוכר ללא דקירה

כן, אין ספק שדקירה 4 פעמים ביום היא לא כיף גדול. היום ישנו חיישן המנטר את הנוזל הבין תאי ברקמה התת עורית כך שמניחים את החיישן על גבי היד ובאמצעות סריקה פשוטה ניתן לדעת מה רמת הסוכר. החיישן פועל ללא צורך בכיול באמצעות טיפת דם למשך 14 יום, כשכל מדי הסוכר הרציפים דורשים כיול מדי יום. כדי לקרוא את תוצאות הסריקה ניתן להשתמש בקורא הייחודי לחיישן או באפליקציה ייעודית.

מד סוכר עם משאבת אינסולין במכשיר אחד

כדי לצמצם בכמות האביזרים עימם מסתובבים, ניתן היום להשתמש במכשיר הכולל גם מד סוכר חכם וגם משאבת אינסולין יחד. טכנולוגיה חדשנית המאפשרת תקשורת דו כיוונית בין מד הסוכר למשאבה. יועץ בולוס מובנה מונע מצבים של יתר אינסולין או היפרגליקמיה. על פי רמת הסוכר תקבלו גם המלצה לכמות האינסולין המומלצת בהתאם למצב באותו רגע.

אפליקציית ניהול סוכרת

אין מה לעשות, סוכרת היא מחלה הדורשת ניהול קפדני, זאת כדי שהמחלה לא תנהל אתכם… אפליקציה נוחה וקלה לשימוש מאפשרת לכם להכניס את כל הנתונים כמו ארוחות שאכלתם, הדיאטה שלכם, פחמימות שצרכתם, להכניס תמונות ועוד. המסך מותאם אישית ויראה לכם גרפים ברורים של רמות הסוכר עם ממוצע יומי, שבועי וחודשי. ישנה גם אפשרות לסנכרון מהיר ואוטומטי ממד סוכר.

נרתיק קירור לאינסולין ללא קרחום

אביזר שיעשה לכם את שגרת החיים לקלה ונוחה משמעותית הוא נרתיק קירור לאינסולין. באמצעותו תשמרו על האינסולין כל הזמן בטמפרטורה מתאימה של 18-26 מעלות למשך 45 שעות ברצף וזאת ללא שימוש בקרחום. נרתיק זה פועל באמצעות טכנולוגיה חדשנית המנצלת את אידוי המים בהם טובלים את הנרתיק קודם למשך מספר דקות. נרתיק כזה תופס מקום מצומצם ביחס לנרתיקים בהם יש צורך בקרחום כך שניתן לקחת אותו לטיולים. גם מספר שעות הקירור גבוה ביחס לנרתיקי קירור רגילים. ואל דאגה, למרות שהנרתיק פועל באמצעות טבילתו במים, הוא לא יהיה רטוב. ייבוש קצר במגבת והוא מוכן לפעולה.

גרביים לכף רגל סוכרתית

כף רגל סוכרתית היא תופעה הדורשת הגנה מקסימלית על כף הרגל. ללא הגנה והקפדה עלולים להתפתח פצעים והדבר לא נעים בכלל. שימוש בגרביים שמיועדים למצב זה יגן על הרגל. באמצעות טכנולוגיה ייחודית המשהה את חזרת הסיב לצורתו המקורית (מה שקורה מיידית בגרב רגיל) לא נוצר לחץ על הרגל. בנוסף הגרב עשוי בד כפול שהוא מנגנון יעיל לנידוף זיעה ולחות ויוני כסף המשולבים בו הופכים את הגרביים גם לאנטי בקטריאליים.

לסיכום, היום חייהם של חולי הסוכרת יכולים להיות קלים יותר בזכות טכנולוגיות ופיתוחים חדשים. חפשו מה יכול להקל עליכם. אם אנחנו מצאנו, אתם ללא ספק תמצאו.

Share this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *